Yatak Pedleri / Şilteler kategorisinde tavsiye ettiğimiz diğer ürünler

Mattrest Soft Peddy 32 Visco Yatak Şiltesi 60X120 ürününe ait bilgiler

 • Ürün Adı :Mattrest Soft Peddy 32 Visco Yatak Şiltesi 60X120
 • En Düşük Fiyat : 139 TL
 • Ortalama Fiyatı : 194 TL
 • Firma :
 • Oylama :
 •  
 • Ürün Özellikleri

  VISCO SOFT PEDDY 32 YATAK (30 Gün Deneme Süresi)

  Mevcut yatağınızı visco konforuna yükseltin!

  Visco Nedir  

  Visco Elastik Sünger NASA tarafından astronotlar için geliştirilmiştir.
  Visco malzeme basınç indirgeme özelliği sayesinde astronotların uzay yolculuklarında maruz kaldıkları basınç sorununa çözüm getirmiştir. Milyarlarca mikroskobik hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinin hareket yeteneği sayesinde ısı ve ağırlığa duyarlı olarak vücudun şeklini alır ve vücuda kusursuz uyum sağlar. Bu sayede uyku konforunuzu maksimuma taşır.
  Dansite Nedir 

  Visco yataklar hakkındaki en büyük değerlerden ve bilinmesi gerekenlerden birisi de dansitedir. Dansite yoğunluk anlamına gelen yabancı kökenli bir kelimedir. Sayısı arttıkça yoğunluk  da artmaktadır. Tamamen tecrübe ve Ar-Ge’ye dayalı olan visco sünger üretimi diğer süngerler gibi kimyasal bir karışımdır. Bu sebeple Dansite, visco süngerin kalitesini ölçümleme konusunda yeterli bir birim değildir. Kullanılan kimyasalların karışım oranları, süngerin geri tepkime süresi gibi parametreler de en az dansite kadar önemlidir.
  Mattrest ailesi olarak, bilgi ve tecrübemiz ile harmanladığımız yeni 32 DNS Visco Süngerli Soft Peddy 32 yatağı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hatta ürünümüzün konforuna o kadar güveniyoruz ki 30 gün boyunca ürünümüzü denemenizi istiyoruz. Deneme süresi sonunda memnuniyetsizlik oluşması halinde ürünümüzü hiçbir mazeret talep etmenize gerek olmadan geri kabul ediyoruz.

  Haytanızın 3 te 1 ini geçireceğiniz evinizin en çok ve en uzun süre kullanacağınız bu eşyasını özenle seçmeniz gerekir. Uyku bozuklukları beraberinde birçok farklı hastalığı da tetiklemektedir.

  En kısa sürede sizleri de Mattrest Ailesi içerisinde görmek istiyoruz!

  Zaman kaybetmeyin hemen sağlıklı uykuyu seçin…

   

   

   

  Ürünleriniz özenle paketlenerek çift kat ambalaj ve köşe koruyucu kartonlar içerisinde kapınıza kadar teslim edilecektir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Ürünün teknik resmi ürün içeriğini daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Kargo kapınıza geldiğinde ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun var ise mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir.

   


 • Ürünü Satın Almak İstiyorsanız Satış Yapılan Siteler
 • HepsiBurada.com
 • N11.com
 • Sahibinden.com

Yorumlar

Bu Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum göndermek için alttaki formu kullanabilirsiniz

Yorum Yaz

Aşağıdaki Alanları Eksiksiz Doldurunuz