Fotoğraf Fotoğrafçılık Kitapları kategorisinde tavsiye ettiğimiz diğer ürünler

Dijital Fotoğrafçının El Kitabı Cilt: 4 ürününe ait bilgiler

 • Ürün Adı :Dijital Fotoğrafçının El Kitabı Cilt: 4
 • En Düşük Fiyat : 42 TL
 • Ortalama Fiyatı : 87 TL
 • Firma :
 • Oylama :
 •  
 • Ürün Özellikleri


  Scott Kelby, Dijital Fotoğrafçının El Kitabı''nun yazan (tüm zamanların dünya çapında en çok satan dijital fotoğrafçılık kitabı) en çoksatanlar üstesine giren Cilt 3''te kaldığı yerden devam eden yepyeni bir kitapla geri döndü. Bu kitap "Hmmm demek ki böyle yapıyorlar." söyleminden çok daha fazlasını sunuyor. Konusuna odaklanan ve teknolojik jargondan uzak olan bu kitap sayesinde fotoğraflarınızı güzelleştirebilirsiniz.
  Bu kitabın çok parlak bir önerisi var ve Scott bu öneriyi nasıl açıklıyor: Diyelim ki sizinle birlikte bir kime gittik ve bana "Hey Scott, bu portre için ışığın yumuşak ve daha güzel görünmesini istiyorum. Softbox’u ne kadar geriye yerleştirmem gere­kir?" diye sordunuz. Size ışık oranları ya da flaş nitelikleri ile ilgili bir ders vermem. Gerçek hayatta şöyle derim: "Karede görünmemek şartıyla özneye olabildiğince çok yaklaş." İşte bu kitap tamamen bununla ilgilidir: Sizinle çekime çıkacağız ve soru­larınızı yanıtlayacağım, size önerilerde bulunacağım ve bildiğim sırları tıpkı bir dostumla paylaşıyormuş gibi sizinle de paylaşacağım. Teknik açıklamaları ve fotoğrafçılık jargonunu kullanmaksızın.
  Her sayfada fotoğraflarınızı daha güzel yapabilmek için sadece bir kavram açıklanıyor. Sayfayı'' her çevirdiğinizde, çalışmalarınızı bas-çek fotoğraflardan galerilere asılacak baskılara dönüştürecek olan profesyonel bir ayarı, aracı ya da ipucunu öğreneceksiniz. Sadece "idare eder" kareler çek­mekten ve "Neden benim fotoğraflarım da böyle görünmüyor?" diye düşünmekten sıkıldıysanız, bu kitap tam size göre.
  Bu kitap, kafa karıştırıcı bir jargon ve ayrıntılı kav­ramlar içeren teorik bir kitap değil. Bu kitap hangi düğmeye basacağınızı, hangi ayarı ne zaman kul­lanacağınızı gösteren bir kitaptır. Sır gibi saklanan yaklaşık 200 kadar "ipucu" ile çekimlerinizi daha iyi görünümlü, daha net, daha renkli ve daha profesyonel hale getirecektir.

 • Ürünü Satın Almak İstiyorsanız Satış Yapılan Siteler / Tıkla Satın Al

Yorumlar

Bu Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum göndermek için alttaki formu kullanabilirsiniz

Yorum Yaz

Aşağıdaki Alanları Eksiksiz Doldurunuz