Üye Giriş/ Kayıt Formu

Sitemize üye iseniz Üye Giriş formundan giriş yapabilir veya 10 saniyede sitemize üye olabilirsiniz

Üye Giriş Formu

Üye iseniz giriş yapınız

Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla

Üye Kayıt Formu Formu

Aşağıdaki Alanları Eksiksiz Doldurarak Sitemize Üye Olabilirsiniz. Sitemize üye olarak Ürün almadan önce alacağınız ürün türü ile ilgili tavsiye isteğinizi yazabilir alanında uzman ekibimiz size en uygun ürünü tavsiye olarak yazacaktır.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Şifre:
Şifre Tekrar:
Yaşadığınız Yer
Meslekğiniz:
Tavsiyeci Olmak İstermisiniz

Mesleğiniz ile ilgili bir tavsiye isteği geldiğinde, Tavsiyelerinizi söyleyerek yardımcı olmak istermisiniz? Tavsiyeci olursanız mesleğiniz ile ilgili içerik eklendiğinde size mail gönderilecektir.

Tavsiyelerimiz.Com Niçin Var?

Sitemizin temel amacı ürün alırken acaba hangi ürünü alsam, bir bilene sorayım düşündesinden hareketler ürün almadan önce arkadaşlarımıza dostlarımıza ve akrabalarımıza danışırız. Örneğin bilgisayar alırken bilgisayarcı tanıdığımıza alacağımız bilgisayarın sorarız Peki soracak yoksa ? İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Ürün almadan önce alacağınzı ürünün türünü, kullanım amacını, ayıracağınız ortalama bütçeyi beliryiorsunuz, konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sizin için en uygun seçenek veya seçenekleri sunuyor. Ve sizde gönül rahatlığı ile ürünü satın alıyorsunuz.

Sitemizde ayrıca her kategoride en popüler önerdiğimiz 10 ürünün listesine ulaşabilir ve bu ürün lerden seçim yaparak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bize Katılmak için Tıklayınız